Loading Догађаји
Овај догађај је прошао.

Студенти Спортске Академије Београд су у јунском року одбранили своје завршне радове, који су од стране ментора проф. Др Александра Лукмана, проф. Др Синише Јаснића и проф. Др Бранимира Нешића, као што се и очекивало, оцењени са највишим  оценама. Студенти су демонстрирали, не само да су овладали теоријом, него што је и много битније, да ту теорију знају применити и у пракси чиме је потврђено да се студентски рад и залагање умеју и знају ценити.

Свим дипломцима желимо пуно успеха на почетку професионалног пута!

Владимир Василић, проф. др Александар Лукман, Горан Ракочевић, Владимир Баралић, Марко Настасић, Ана Качаревић, проф. др Синиша Јаснић, Горан Вучковић, проф. др Бранимир Нешић

Душан Маринковић, проф. др Александар Лукман, проф. др Синиша Јаснић, Никола Миловановић, Милан Степановић, Славко Комазец, проф. др Бранимир Нешић