У складу са потписаним уговором о стратешком партнерству између Одбојкашког савеза Србије, Ватерполо савеза Србије и Спортске Академије, одржан је други стручни скуп на тему едукације и школовања тренерског кадра. Констатована је потреба за имплементирањем нових, савремених и одрживих планова и програма школовања тренерског кадра за потребе ова два елитна савеза. Дефинисани су правци даљег рада и термини за реализацију који ће бити разматрани на наредном стручном састанку.
Скупу су присуствовали: испред ОССРБ председник Зоран Гајић, испред ВСС селектор Дејан Савић и у име Спортске Академије, оснивач Леон Лукман, председник Савета проф. др Синиша Јаснић, руководилац за едукацију кадрова Зоран Јерковић и проф. др Бранимир Нешић.

16.12.2020.